Воскресенье, 19.05.2024, 04:32
Приветствую Вас Гость | RSS

Десантненська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Категории раздела
Мини-чат
Наш опрос
Оцените мой сайт
Всего ответов: 25
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Каталог файлов

Главная » Файлы » Методична робота » Методична робота

Історія засобів опрацювання інформаційних об’єктів.
[ Скачать с сервера (5.00 Mb) ] 26.09.2016, 14:49

Клас 8

Урок7

Тема. Історія засобів опрацювання інформаційних об’єктів. Технічні характеристики складових комп’ютера. Види сучасних комп’ютерів та їх застосування. Інструктаж з БЖД. Практична робота 2. Конфігурація комп’ютера під потребу.

Цілі:

  • навчальна: сформувати свідомі знання з даної теми, закріпити правила поведінки в школі, навчити визначати параметри ПК відповідних потреб користувача;
  • розвивальна: розвивати мислительні процеси дітей та моторику рук, сприяти всебічному розвитку;
  • виховна: виховувати інтерес до вивчення інформатики.

Тип уроку: засвоєння нових знань, формування вмінь.

Обладнання та наочність: інструктаж з ТБ,  комп’ютери, підручники, презентація, проектор.

Програмне забезпечення: Excel

Хід уроку

І. Організаційний етап

Перевірки наявності та готовності учнів до уроку. Створення позитивного настрою для проведення уроку.

Мотивація навчальної діяльності. Повідомлення теми та плану роботи на уроці, мети та завдань уроку. Перевірка знань учнів

ІІ. Актуалізація опорних знань

Повторення раніше вивченого матеріалу

1.     Які види комп’ютерів ви знаєте? Чим відрізняється їх використання?

2.     Які ви знаєте приклади застосування комп’ютерів у різних галузях людської діяльності?

3.     Назвіть прізвища українських учених, які зробили значний внесок у розвиток комп’ютерної техніки.

Повторення правил поведінки в комп’ютерному класі

ІІІ. Мотивація навчальної діяльності

Учитель. Сьогодні ми навчимось визначати параметри ПК до потреб користувача та заглибимось в історію розвитку ПК

IV. Вивчення нового матеріалу

Розповідь учителя (з демонструванням презентації на екрані)

V. Фізкультхвилинка

VІ. Усвідомлення набутих знань

Отже, ми трішечки розім’ялись і прийшов час свідомо та наполегливо попрацювати.

VII. Формування вмінь та навичок

Практичне завдання

1.     На робочому столі відкрити документ «8 клас – Практична 2»

2.     Заповнити пусті графи

3.     Зберегти документ за шляхом «8 клас – Практичні – Сьогоднішня дата – Ваше прізвище та ім’я – Документ1.xlsx»

Релаксація

Вправа для профілактики короткозорості та порушення зору

VIII. Підбиття підсумків уроку

1. Назвіть етапи розвитку інформаційних технологій.

2. Опишіть, як змінювалися засоби опрацювання повідомлень на різних етапах розвитку інформаційних технологій.

3. Поясніть, у чому заслуга Б. Паскаля в розвитку пристроїв для проведення обчислень, які використовувала людина.

4. Чим відрізнявся арифмометр Лейбніца від пристрою Паскаля?

5. Опишіть складові універсальної машини для обчислень, яку запропонував Ч. Беббідж.

ІХ. Домашнє завдання

Опрацювати параграф 2.3

Категория: Методична робота | Добавил: Админ
Просмотров: 507 | Загрузок: 7 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Поиск

Copyright MyCorp © 2024
Конструктор сайтов - uCoz